کمک میخوای؟

دسته بندی های محصولات دانژه

دانژه ، تلفیقی از هنر و نوآوری

DANJE

از گذشته تا به حال فلز طلا به صورت سکه زنی، و بعد ها به مرور زمان در جواهرات زینتی و امروزه از آلیاژ آن حتی در صنایع غذایی، بهداشتی و صنعتی استفاده می گردد. این فلز گرانبها دارای چگالی بالاست و با تکنولوژی جدید از وزن طلا کاسته و بر حجم آن افزوده شده است. با توجه به نرم بودن این فلز مخصوصا در کمترین ضخامت آن، میبایست آن را بر روی سطحی نشاند تا بتوان به اشکال مختلف در آورد . این تکنولوژی کاملا انحصاری و با تکیه بر عنایت خداوند و خلاقیت و نوآوری هنرمندان ایرانی بدست آمده است.

هدف این شرکت ارتقاء سطح تنوع کاربرد طلا در زمینه های مختلف زندگی است، این مدال افتخار را به تمامی ایرانیان میهن دوست و به خصوص خریداران این محصول هدیه می کنیم. محبت و دوستی را می توان با کلام، یک شاخه گل و یا هدایای دیگر ابراز کرد. ما نفیس ترین هدیه ها را از ورق طلا به شما تقدیم می کنیم.

امیر حسین تنها، موسس و مدیر عامل شرکت گروه هنری دانژه

ارسال به سراسر ایران

با افتخار اعلام میکنیم محصولات با کیفیت ما حاضر به ارسال به سراسر کشور می باشند و شما میتوانید سفارشات خود را از هر نقطه از ایران ثبت نمایید

تضمین کمترین قیمت محصولات

محصولات دانژه توسط هنرمندان حفظ ظرافت و زیبایی و با استفاده از با کیفیت ترین مواد اولیه تهیه، تولید و عرضه می گردد، به همین منظور با قیمتی مناسب برای فروش عرضه میگردد.

تولید طرح سفارشی

دانژه با افتخار میزبان ایده ها و طرح های شما مشتریان عزیز میباشد و شما می توانید طرح های اختصاصی خود را نیز به ما بسپارید

گروه هنری دانژه
گروه هنری دانژه

گروه هنری دانژه

DANJE

دانژه تولید کننده و عرضه کننده انواع صنایع دستی با ورق طلا 24 عیار می باشد. هدف این شرکت ارتقاء سطح تنوع کاربرد طلا در زمینه های مختلف زندگی است، این مدال افتخار را به تمامی ایرانیان میهن دوست و به خصوص خریداران این محصول هدیه می کنیم. محبت و دوستی را می توان با کلام، یک شاخه گل و یا هدایای دیگر ابراز کرد. ما نفیس ترین هدیه ها را از ورق طلا به شما تقدیم می کنیم.

خبرنامه

آخرین اخبار و اطلاعیه ها از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

شبکه های اجتماعی

گروه هنری دانژه

DANJE

دانژه تولید کننده و عرضه کننده انواع صنایع دستی با ورق طلا 24 عیار می باشد. هدف این شرکت ارتقاء سطح تنوع کاربرد طلا در زمینه های مختلف زندگی است، این مدال افتخار را به تمامی ایرانیان میهن دوست و به خصوص خریداران این محصول هدیه می کنیم. محبت و دوستی را می توان با کلام، یک شاخه گل و یا هدایای دیگر ابراز کرد. ما نفیس ترین هدیه ها را از ورق طلا به شما تقدیم می کنیم.

خبرنامه

آخرین اخبار و اطلاعیه ها از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

شبکه های اجتماعی

تهران، خیابان کارگر شمالی، روبروی پارک لاله، کوچه ستاره، پلاک 27

66421130 - 021

09004100409

 

سبد خرید