اخبار دانژه

طالع بینی متولدین تیر

طالع بینی متولدین تیر

شخصیت کلی متولدین تیر:

خیلی حسّاس ، سریع الانتقال ، رویایی ، عاشق خانه و خانواده ، منزوی ، عاشق مهتاب ، عاشق فرزند ، علاقه مند به کشاورزی ، گاهی آرام و گاهی طوفانی ، خجالتی ، بسیار با سلیقه و شیک پوش ، پشتیبان اقوام ، دارای قویترین احساسات ، بهترین آشپز ، علاقه زیاد به گل ، دارای حس پدرانه یا مادرانه ، با وفا ، رفیق باز ، صرفه جو و اقتصادی ، محتاج به کمک دیگران ، پر محبّت ، مطیع همسر ، تا حدودی خسیس ، متنفّر از انتقاد ، با هوش ، اهلقهر و آشتی ، در آشتی پیشقدم نمی شود ، همسری با وفا ، غمگین در روزهای ابری ، گاهی خوب و گاهی بد، خیالاتی ، عاشق عتیقه و اشیاء کهنه ، اهل تدارک و آذوقه ، مادیّگرا و پول پرست ، رک گو ، خودخواه ومغرور ، تا حدودی سطحی نگر ، صبور و آرام ، حافظ اسرار ، علاقه زیاد به مادر ، عاشق تعریف و تمجید ، مهمان نواز عالی . خیلی ظریف ، شکیبا ، صمیمی ، محافظه کار ، اهل ریسک نیست ، میهن پرست ، انتقامجو ، وسواسی ، رئوف ومهربان .

طالع بینی کلی متولدین تیر :

تير,چهارمين ماه از 12 ماه شمسى است. در زمان تولدتان شما تحت تاثير سياره ماه كه تغيير پذير و بى ثبات مى باشد، بوده ايد.ماه به شما طبيعت كمى عجيب و غريب داده است، زيرا سمبلى از نيروهاى مخفى زندگى است. كسانى كه تحت تسلط ماه متولد شده اند موجوداتى غريزى و رازدار بوده و به طرف موضوعات مرموز و سحر آسا كشيده مى شوند. شما نه تنها قادر به نگهدارى اسرار مى باشيد بلكه از اين كار لذت مى بريد. احتمال اين هست كه يك قسمت پنهانى در زندگى شما وجود داشته باشد كه حتى از نزديكترين دوست خود مخفى نگاه مى داريد. زمانى كه پروژه هاى متنوع خود را پوشيده در لفافه اى از اسرار پياده مى كنيد، بيشتر پيشرفت مى كنيد. رويدادهاى كمى غير عادى زمانى براى شما رخ مى دهند كه يا ماه بصورت كامل خود ديده مى شود و يا اوقاتى كه ماه گرفته است. بهترين زمان براى شروع يك پروژه يا ملاقات دوستان جديد هنگامى است كه ماه در اولين هفته خود (هلال) قرار گرفته باشد.به علت تمايل به ملاقات با مردم، رنج بردن از آگاهي هايى كه نسبت به خود پيدا مى كنيد و فقدان اعتماد به نفس، مستعد اين هستيد كه دچار عقده حقارت بشويد. بايد بدانيد كه داشتن اين عقده در شما واقعا بى مورد است و دليل شكل گرفتن آن، تمايل شما به زندگى در درون خودتان، حساسيت زياد و به آسانى جريحه دار شدن و تحت تاثير قرار گرفتن مى باشد. به شما ذهنى زيبا با صفاتى ما فوق عادى داده شده است.مى توانيد بسيار خوش سيما و جذاب باشيد، بخصوص زمانى كه از لاك خود خارج مى شويد. هنگامى كه به دليل خجول بودن و عدم اعتماد به نفس خود آگاه شديد، مي توانيد برآن غلبه كنيد.

در اين مورد واقعا بايد سعى خودتان را بكنيد زيرا اكراه شما از بودن با مردم به سادگى مى تواند تبديل به يك فوبیا (ترس غير منطقى) بشود كه باعث احساس بيچارگى و بى دفاعى خواهد شد. طبيعت شما خانگى و احساساتى است. يك محيط خوشايند خانوادگى برايتان بسيار ارزشمند است و بسيارى از اميدها و افكار خودتان را در راه خلق آن به كار مى بريد. شما از چيزهاى زيبا لذت مى بريد: موسيقى ملايم و محيطى پر از صلح و آرامش. دعوا كردن, ناسازگارى و اغتشاش براى شما، بيش از متولدين ماه هاى ديگر رنج آور است.

شما دايما در جستجوى زيبايى و چيزهاى خوب در مردم هستيد،  ولى هنگامى كه آنها خودشان را به خلوت شما تحميل مى كنند، تمايل داريد به درون لاك خود پناه ببريد.گرچه شما در آرزوى انجام دادن اعمال شجاعانه هستيد ليكن طبيعت شما به وسيله خجول بودن و متواضع بودن مشخص شده است. به هر حال زمانى كه خوشحالى و امنيت برايتان فراهم شود، به منتهى درجه شجاعت و جرات مى رسيد، خلقتان بسيار خوب و نرمش طبيعى تان به استحكام و عزم بدل مى گردد.

عشق شما به چيزهاى زيبا و خوب و ولخرجى و زياده روى ختم مى شود، تمايلى كه بخصوص در زنان بايستى بشدت كنترل شود تا به افراط نيانجامد. بايستى اين را تشخيص بدهيد و قبول كنيد كه پول براى شادى زندگى آينده شما مهم است، زيرا طبيعت شما طورى است كه بايستى سهم خود را از چيزهاى خوب و زيباى زندگى داشته باشيد. اين مسئله بخصوص در مورد زنان تيرماه بسيار مشكل است كه با يك موجود بازنده سعادتمند بشويد. عشق و ازدواج  براى متولدين تير بسيار با اهميت است. شما بخصوص به افراد جنس مخالف خيلى علاقمند هستيد،گرچه تمايل شما مقدارى حالت دلربايى دارد. قدرتى كه در مورد مسايل رمانتيك و احساسى داريد، نبايد مورد سواستفاده قرار گيرد، زيرا بى توجهى از جانب شما ممكن است باعث شكستن قلب هاى زيادى بشود.

ماه تولد شما متمايز و مشخص است و مستعد اين است كه تا بينهايت در زندگى پيش برويد. در مقايسه با شخص برونگرايى كه كار مى كند و با دنيا در هم مى آميزد، طبع شما شاعرانه و خلاق است و احتمالا به سوى نويسندگى، موسيقى يا نقاشى روى مى آوريد. اگر شغل ديگرى هم داشته باشيد حداقل به عنوان تجديد قوا يا سرگرمى، به كار كردن در رشته هاى

هنرى نيازمنديد. قسمت خلاق ذهن شما،كارهايى را كه به ايده هاى الهامى احتياج دارد، مناسب شما مى سازد. قسمت بسيار گسترده روحى طبيعت تيرماهى در ارتباط با خلاقيت او و تمايلش به تصوف، رهبران بسيارى را در فلسفه و مذهب بوجود آورده است. اگر بر عقده خود كم بينى خود غالب شويد، موفقيت مادى نيز كاملا مهياى آمدن به سوى شماست.

طالع بینی مرد متولد تیر :

مردان متولد تیر عكس ظاهر بدعنقی كه دارند ، سخت پوستانی دوست داشتنی هستند . وقتی به متولد تیر فكر می كنید ، خرچنگ را از یاد نبرید . بسته به شرایطی دارد،‌ برای رویارویی و یا خلاصی از گرفتاری ، قدم های جنبی بر می دارد، هیچ وقت درباره او بر اساس ظاهرش قضاوت نكنید .  بیشتر مردان متولد برج تیر آرام ، احساساتی ، خانگی و شیفته آشپزی هستند . نشانه خرچنگ بر شكم حكومت دارد و ضرب المثل قدیمی ، راه ورود به قلب یك مرد از شكمش می گذرد ، راجع به مردان متولد تیر صادق است اگر وی به شما گفت رژیمغذایی دارد ، حرفش را باور نكنید .

او دمدمی است . علت خلق و خوی متغیر او ماه است كه سبب می شود بسیار احساساتی و یا كاملاً سرد و نا امید باشد . ( او عقل و منطق سرش نمی شود ) قلب متولد تیر به مغزش فرمان می دهد و گاه زندگی او تحت سلطه عواطف اوست . اگر عاشق مردی هستید كه متولد تیر است خبر خوبی برایتان دارم . او راحتتر از مردان متولد سایر برجها ابراز احساسات می كند ، مردان متولد برجهای مختلف هر یك احساسات خود را به نوعی بیان می كنند . متولد آبان به شكل جنسی ، مرد متولد اسفند به شكل رویایی و متولد تیر به شكل عاطفی.

مشكل اصلی شما با او ، این است كه می خواهد مادرش باشید . احساسات او نسبت به مادرش حد وسط ندارد . یا عاشق اوست و یا از او متنفر است . بیزاری او از مادرش گاه سبب میشود تا از هر زن دیگری (حتی شما) بیزار شود ، یا این كه مادر را آنقدردوست دارد كه شما احساس می كنید فراموش شده اید پس از مادر شوهر هم نفرت پیدا می كنید.

بیش از آنكه با او پیوند زناشویی بندید بد نیست بفهمید روابط او با مادرش چگونه است . اگر او از آن مادرهای پاك باخته است كه پسرش را ننر بار آورده، حتماً با او مشكل پیدا می كنید . اگر نمی دانید او مرد است یا موش یا بچه یا خرچنگ ، تله ای كار بگذارید تا بفهمید او چیست ؟!

او در گذشته زندگی می كند و ناخودآگاه به دنبال شریكی است كه یاد آور مادرش باشد . او به ریشه ها اهمیت زیادی می دهد و اغلب در شهرستانی كه متولد شده زندگی می كند و همانجا هم می میرد. حتی گاهی خانه دوران كودكی اش را سالها بعد مجدداً می خرد و همانجا زندگی می كند .

او معمولاً زاده عادت است و باید مراقب باشد تا عادتهای بدی كسب نكند، چون عادتهای قدیمی را دیر فراموش می كند . او به دنبال شریكی است كه برایش مادری كند ، اما اگر شخص مناسبی را پیدا نكند با قوم و خویش و دوستان درگیری عاطفی پیدا می كند به طوری كه دهان همه از تعجب باز می ماند .

او پدری فداكار و تو دل برو است . با این وجود احساسات او بیشتر مادرانه است تا پدرانه ، مثلاً پس از یك روز سخت كاری ، در خانه پیش بند می بندد و بدون نق و نوق برای بچه ها آشپزی می كند. او از اعضای خانواده مراقبت می كند‌، آخر هفته بچه ها را بیرون می برد و حتی از قناری هم مواظب می كند . او ذاتاً پدر است و برایش خیلی سخت است كه خودش بچه نداشته باشد ، در این صورت دوستان و همكاران را بچه های خود می داند .

امور عاطفی مرد متولد تیر :

  • مرد تیر ماهی همیشه به دنبال بهترین انتخاب برای ازدواج و گذراندن باقی عمر با شخص مناسب خود هستند.
  • زنانی که پر از احساس شادی و انرژی مثبت و نشاط هستند زنان مناسبی برای مرد متولد تیر ماه هستند ، این گروه از زنان احساس سرزنده بودن را به مردان تیر ماه منتقل می کنند.
  • آنها زنان مستقل و هدفمند را دوست دارند و در کنار هم زوج خوبی را تشکیل می دهند.
  • مردان متولد تیر زنانی را دوست دارند که به آنها توجه کرده و احساسات خود را بروز نمایند ، زیرا اغلب این مردان خجالتی هستند.
  • مرد تیر ماهی ، موجه و شیک پوش بوده و از زنانی که مرتب و شیک پوش هستند نیز ، خوششان می آید.
  • مرد متولد تیرماه ، بعد از این که ، از عشق و علاقه شما مطمئن شدند و عشق و علاقه خود را نسبت به شما بازگو کردند ، در ابراز عشق خود ، اصرار و لجاجت به خرج می دهند.
  • مردان تیر ماه ، حریص و آتشین هستند و به رابطه ی زناشویی خود اهمیت زیادی داده و برخی از آنان حتی چند بار ازدواج می کنند.
  • مردان متولد تیر ، زنان صادق و رو راست را دوست دارند ، اگر می خواهید در دل مردان تیرماه جایی داشته باشید به او هرگز دروغ نگویید و نباید کاری کنید که حس حسادت او را برانگیزید.
  • مردان متولد تیر توانایی عاشق شدن و دوست داشتن از صمیم قلب را دارند ، آنها اغلب اوقات ساکت و کم حرف و در عین حال قابل اعتماد هستند. شما هیچ گاه از مردان متولد تیر رفتارهای تکانه ایی و هیجانی نمی بینید.

طالع بینی زن متولد تیر :

زنان متولد تیر ماه  آشپزی قابل ، مادری بی نظیر ، با وفا، نجیب، گاهی اوقات خسیس، در شب های مهتابی عاشق، در دوران مادری یک زن کم نظیر، متنفر از انتقاد، صبور و دارای از خود گذشتگی فراوان، اگر مورد تمسخر قرار گیرد به شدت آزرده خاطر می شوند و تحمل طرد شدن را ندارند . 

زنان تیر ماهی معمولا دارای قدی متوسط و بعضاً بلند بالا، سرخ رو، نیک سیرت و پاکدامن، صبور کمی جسور هستند.ایشان اگر در زندگی با مشکل و مصیبتی مواجه شونده ناگزیر به توسل به خداوند و صبر و تحمل هستند.دروغ و حرام با زندگی آنها سازگار نیست . 

در روزهای ابری و بارانی ، اندوهگین و کسل می شوند و پس از در آمدن خورشید کاری می کند تا پا به پای او غرق شادی بشوید. 

پیش بینی رفتار و اخلاق او مانند این است که هوای دو ماه دیگر را بخواهید امروز پیش بینی کنید. رفتار او درست مصداق این ضرب المثل است :یک روز از دنده راست بلند می شود و یک روز از دنده چپ ؛ چرا که رفتارش مانند نواختن پیانو است هر نت با نت دیگر متفاوت است .برای همراه شدن با این زن باید تغیرات رفتاری او را نیز تحمل کنید . اما باید گفت که اگر زن تیر ماهی اندکی عصبانی، تا حدودی غمگین و اخمو و به شدت خیالاتی است اما در مقابل راه پول جمع کردن را بسیار خوب بلد است و می تواند به عنوان مشاور مالی بسیار بزرگی به شما کمک کند . 

تیر یكی از بهترین برجها برای تولد زنان است. دختر متولد برج تیر بسیار حساس است و از نیروهای مرموزی در این زمینه برخوردار است.

دختر متولد تیر نسبت به واژه ها حساسیت خاصی دارد و لازم است كه به احساسات و عواطف خود آگاه باشد و به آنها نظم دهد ، چون در غیر اینصورت مثل تكه های از هم گسیخته یك قایق شكسته، در دریای زندگی به این سو و آن سو می رود . او می تواند چون یك آتشفشان دچار فوران احساسات شود و اطرافیان را بترساند و گاهی نیز چنان درگیر حسادت می شود كه به فرار از چنگال او برای همه مشكل می شود .

زن متولد تیر، خیلی یك دنده است و این خصلت او گاه دوست داشتنی است چون سماجت او را در رسیدن به خواسته هایش كمك می كند اما از نظر عاطفی ، افتضاح است چون نمی داند چه وقت ، كجا و چرا توقف كند . او قادر نیست بفهمد یك رابطه كی تما م شده و اگر تصویری مبهم و نادرست از پایان رابطه داشته باشد آنقدر سماجت می كند و به طعمه و چنگ می زند تا عشق و علاقه هر دو طرف به نفرت تبدیل شود .

احساسات زن متول تیر گاه به حد افراط می رسد و به جای آنكه از او آدمی عاشق ، مهربان ، دلسوز ، آرام ، فادار ، محافظ و رام بسازد ، آشفتگی به بار می آورد . او از نظر دیگران آدمی مرموز، دسیسه چین و زود رنج است . در واقع دیگران احساسات او را بد تعبیر می كنند و تلاش می كنند تا از او دوری كنند اما احساسات و دلبستگی های او بسیار قوی است و تمام این سوء تعبیرها ناشی از غرور اوست .

این زن اگر آدم مثبتی باشد ، بسیار همدل، پر احساس و یاری بخش است واگر احساساتش را بدرستی جهت دهد و خود را به شكلی درست و غیر مستقیم وقف شریك كند همه چیز عاشقانه پیش خواهد رفت. اما، امان از وقتی كه همه چیز را خراب می كند ، گریه و شیونی سر می دهد كه آن سرش ناپیدا است.

زن متولد تیر اگر وجودش را سازمان بخشیده باشد ، محشر است . او از شریك خانواده و هركس كه برایش مهم است ، صادقانه و با نظم و مقررات خاص  محافظت می كند . او در موقع لزوم دیگران را توبیخ نیز می كند .ا گر او منفی باشد خجالت می كشد كه دیگران را مواخذه كند، البته زن متولد تیر پس از نطق آتشین ، یا دعوا با دیگران خود خوری می كند و فكر می كند آیا كارش درست بود یا نه و حسابی گریه خواهد كرد , مهم این است كه او بلاخره نظرش را می گوید و عاقلانه عمل می كند .

بیشتر زنان متولد تیر جمع و جور و خوش هیكل هستند . برخی هم به شكل دلچسبی خپل هستند .

دختر متولد چهارمین برج در منطقه البروج معمولاً زیاد لبخند می زند. او گرم و خودمانی است و رفتاری مادرانه دارد. از این رو بودن در كنار او ، لذت بخش است . او دوست داشتنی است و عاشق بچه است و اگر بچه نداشته باشد او یك حیوان خانگی نگهداری می كند.

اشتباه نكیند ، زندگی خانوادگی مانع روشنفكری او نشده است . او می تواند در عین همدلی و منطق فمینیست باشد ، و در این مورد مانند متولدین برخی برجها سرسخت تند و متعصب نیست .

بی شك زن متولد تیر بهترین مادر است اما از آنجا كه انحصار گری در خون اوست، جدا شدن بچه ها از خانواده ، وی را دچار دلشوره می كند . چون جدا شدن از خانواده برای خودش هم سخت بوده است . حتی وقتی بزرگ می شود بیشتر وقتش را با ایل و تبارش می گذراند . نمونه بارز این زن ، رئیس من است كه بیشتر وقتش را با خانواده می گذارند چون زندگی اش حول كسب و كارش می چرخد . مثل بقیه زنهای متولد این برج وقتی اسم دوستانش را بپرسی، از تعداد انگشتان دست تجاوز نمی كند .

امور عاطفی زن متولد تیر :

دختران تیر ماهی بعد از ازدواج نیز دارای تغییرات گاه و بیگاه می شوند که ممکن است با تاثیر بر روی زندگی مشترک شما، ثبات زندگی تان را بر هم  زند. شاید شما مایل به داشتن شغلی ثابت باشید و با شیوه یکسانی را به مدت طولانی زندگی کنیداما دختر متولد تیر این اجازه را به شما نمی دهد. 

دختران تیر ماهی خانه دارهای خیلی خوبی هستند و از انجام کارهای منزل لذت می برند .در واقع دوست دارند که رفاه کامل برای افراد خانواده به وجود آورند . 

سعی کنید بعد از ازدواج در مورد دوستان او که مورد تائید شما نیستند زیاد بحث نکنید چرا که او را خشمگین خواهید کرد . هر حال احتمال اینکه خودش به زودی آن ها را کنار بگذارد زیاد است. 

نقش مادری در زن متولد تیر :

مادران تیر ماه به گونه ای به فرزند تازه متولد شده اش عشق می ورزد که باعث به وجود آمدن این توهم در ذهن شوهرشان می شود که شاید مانند سابق مورد علاقه همسرشان نیستند. 

بدون اغراق می توان گفت زن متولد تیر ماه از بهترین مادران دنیا است، اما به دلیل انحصار طلبی آنان در زمانی که فرزندان از خانواده جدا می شوند دچاردلشوره و اضطراب می گردند، زیرا این جدایی برای خودشان نیز سخت بوده است و با وجود ازدواج ، بیشتر وقتشان را با خانواده و فامیل خود می گذرانند. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + یازده =