اخبار دانژه

طالع بینی متولدین آبان

طالع بینی متولدین آبان

شخصیت کلی متولدین آبان :

قوی و قدرتمند، مصمّم و با اراده پولادین، ورزشکار، هوشیار، حسّاس و خجول، در ظاهر آرام، ولی در باطن خروشان، انتقامجوی شدید، پر انرژی، واقعاْ کوشا، عاشق ماورالطبیعه، اهل معنویّات، عاشق مسائل مرموز، هر کاری را به پایان می‌رساند، مشکوک و کنجکاو و تودار، مجری بسیار خوب، پایدار و با ثبات، محقّق ورزیده، کاشف و دانشمند، علاقه‌مند به تفتیش عقاید، فکر سایرین را می‌خواند، دارای روح قوی، واقعاْ امیدوار، فرمانده و سیاستمدار، مقاوم و پر تحمّل، فنا ناپذیر، عدّه کمی را وارد زندگی خود می‌کند، عاشق تولّد مجدّد، دارای اهداف عالی، بلند پرواز، علاقه‌مند به روانکاوی و روانشناسی، پر شور و حرارت، پدری فداکار، عاشق نصیحت کردن دیگران، دارای افکار تخیّلی و ایده آل، زیبا، حسود، موقع شناس، جاه طلب، خشن، قابل اعتماد، متنفّر از دروغ، با وقار، منطقی، ماجراجو، عاشق اسرار حیات و جهان، با اعتماد به نفس، شجاع و دلیر، کمال گرا، اهل معنویّات و واقعاْ قاطعانه عمل می‌کند.

طالع بینی کلی متولدین آبان :

در زمان تولد آبانی ها خورشید در علامت (آبی) آبان ماه بوده است. سیاره حاکم بر آنها پلوتو می باشد. در تمام‌ منطقه‌ البروج‌ پر شورترین‌، مقتدرترین‌، پر حرارت‌ترین‌ و پیچیده‌ترین‌ افراد به‌ شمار می‌آیند. حتی‌ زمانی‌ که‌ به‌ ظاهر خونسرد، آرام‌ و خویشتن‌دار می‌رسند، درونشان‌ پر از جوش‌ و خروش‌ و انرژی‌، عاطفه‌ و احساس‌ است‌. درواقع‌ درست‌ مثل‌ آتشفشانی‌ هستند که‌ زیر آبهای‌ آرام‌ قرار دارند و هر لحظه‌ ممکن ‌است‌ که‌ فوران‌ کنند، ولی‌ افرادی‌ که‌ تیزهوش‌ و زیرک‌ محسوب‌ می‌شوند، از آن‌ خشونت‌ مهار شده‌، قدرت‌ بی‌ حد و حصر و شخصیت‌ هیپنوتیزم‌ کننده شان‌ و درعین‌ حال‌ آرامش‌ و خودداری‌ ظاهرشان‌ آگاه‌ هستند.

راز و رمز آنها بوسیله چشمانی که دارای جاذبه مغناطیسی است فاش می شود که بعضی اوقات تقریبا قدرت هیپنوتیزم به آنها می دهد. صدایشان معمولا نرم،مطبوع و خوشایند است. بسیاری از بزرگترین خواننده های تاریخ در این ماه متولد شده اند.خطری که برای آنها وجود دارد در خلق و خوی شان نهفته است. سیاره پلوتو هدایت کننده آنهاست و به آنها طبیعتی داده است که بعضی اوقات درک و کنار آمدن با آن برای دیگران مشکل است. در متولد آبان این آمادگی وجود دارد که موجودی فرار و دارای خلق و خوی انفجاری باشند.همچنین موجودی سلطه طلب بوده و شیوه خاص خود را دارند. آنها مستعد عصبانی شدن های ناگهانی هستند که اشخاص بد شانس دور و بر شان را وحشت زده می کنند، لیکن طوفان به همان سرعتی که برخاسته بود فروکش می کند و کسی که به آنها نزدیک است می تواند سریعا تسکین شان بدهد.

سپس همانقدر خوش مشرب و مطبوع می شوند که گویی هیچ اتفاقی نیافتاده است.این آمادگی شدید برای انفجارهای عصبانیت و خلق وخوی تند، بایستی کنترل شود. نقطه ضعف دیگرشان در آنجاست که بعضی پروژه ها را با طغیان خارق العاده انرژی شروع می کنند و قبل از تکمیل کردنش،آن را کنار می گذارند. ایده های آنها معمولا خوب و مناسب است و بهتر است آنها را تا آخر ادامه دهند. بایستی بیاموزند که انرژی های خود را متمرکز کنند و در زندگی خود هماهنگی بوجود بیاورند، وگرنه این احتمال هست که به علت تفرقه حواس و پریشانی، تمام کوشش های آنها بی ثمر بماند. ماه مهر برایشان شانسهای عالی در موفقیت آورده است ومطمئنا می توانند بر اشکالاتی که به آنها اشاره شد غلبه کنند و انرژی خود را در راههای مفید متمرکز کنند.

فکر متولد آبان قوی است، حافظه شان خوب است و استعداد و قابلیت تطبیق دارند. گرچه کار جسمانی را دوست ندارند ولی چون قدرت تمرکز دارند می توانند هر پروژه ای را که به آن متعهد آن می شوند به انجام برسانند. برای آنها بهتر است به جای پرداختن به کار عملی و جزئیات مربوط به یک پروژه آن را سرپرستی کنند. مغز و فکر آنها در مورد ایده های جدید، اداره کردن مسایل مالی، بالا بردن و ترقی دادن سطح رفاه دیگران،خوب کار می کند.

طالع بینی مرد متولد آبان :

مرد متولد آبان را می توان تیز هوش، بااراده، خواستار هدفهای بزرگ و پدری دلسوز و مهربان ذکر کرد. اگر عاشق مردی هستید که در آبان ماه به دنیا آمده است و شما از کلمه هیجان می ترسید، بهتر است که نامزدی خود را با او فورا لغو کنید، زیرا مرد متولد آبان چه در زندگی و چه در کار و حرفه خود مردی با اراده، قوی و نیرومند و مملو از هیجان و بلند پروازی است و روحیات او با آرامش و سکون و بی حالی سازگاری ندارد و مدام در جست و جوی هدف های تازه و ترقی و تعالی دادن کار خود و بالا بردن سطح درآمد و زندگی خود و خانواده است. اگر نامزد متولد آبان ماه شما، ظاهری آرام، ساکت و کم حرف دارد، این دلیل بر آرامش روح و باطن او نیست و در زیر این چهره خونسرد و آرام باطنی گرم و سوزان و اراده ای قوی و پولادین و افکاری بلند و ترقی خواهانه و حسود دارد که چون دیگ می جوشد و نیرو و حرارت تولید می کند. عقل و دانایی و احساس و هیجان هر دو بر رفتار او حکومت دارد و در ارائه هر دوی آنها مهارت و استادی و زیرکی خاص دارد. او بیش از حد باهوش است و به فلسفه و تفکر درباره راز و رمز زندگی و اسرار حیات علاقمند می باشد و بسیاری از اوقات این توانایی و فراست که جواب سئوالات مشکل و دست نیافتنی را پیشاپیش بدهد و با کمک حس ششم درباره نیامدها و ندیده ها پیشگویی نماید.

بعضی از مردان متولد آبان ماه دارای این قدرت و استعداد هستند که زندگی مرتاضانه پیشه کنند و با حداقل معیشتی بسازند، در روی حصیر و مقداری غذای کم به زندگی ادامه بدهند و به دلایل روحانی و معنوی دست از مال دنیا بشویند ولی این عده تعدادشان در اقلیت است زیرا اکثر متولدین آبان ماه از لحاظ صورت فلکی خواهان رفاه و آسایش عادی هستند و از اینکه زندگیشان توأم با تجمل باشد احساس امنیت و رضایت خاطر می کنند.

امور عاطفی مرد متولد آبان :

اگر شما بانوی خوشبخت دارای شوهری از جنس آبانی هستید پس بدانید که مرد آبانی دارای احساسات بسیار قوی می باشد و از هیجانات عاشقانه بسیار لذت می برد و مردی است جذاب و دارای کشش که زنها را به سوی خود جذب می کند و شما باید در این مورد حسادت را کنار بگذارید و به او عیب نگیرید چرا که این صفت در شخصیت او باعث جذب دیگران می گردد و هر گونه اعتراض به آن بی اثر است چرا که او از بازنده شدن متنفر است و چون همیشه به بلندی ها فکر می کند همیشه در تلاش است تا در حیطه های گوناگون پیروز باشد و به دلیل روحیه ی ورزشکاری و جنگنده بودنش در زندگی و کار خسته و ناامید نمی شود و همیشه در هر کاری آماده و با اعتماد بالا جلو می رود در مقابل مشکلات دارای مهارت بالایی است و همیشه خونسردی خود را حفظ می کند و در کل با همه چیز چه شغل چه زندگی ریلکس و خونسرد عمل کرده و از شتاب دوری می کند اما در ورای این آرامش، جهانی پر از هیجان خفته است که منشا آن از جاذبه ی ستاره ی نیرومند پلوتو نشات می گیرد.

هرگز به یک شوهر آبان ماهی حتی برای شوخی هم شده دروغ نگویید و با احساساتش بازی نکنید و با او بر خلاف رفتار مردانه اش رفتارنکنید چرا که با عکس العمل شدید و خطرناک او روبه رو خواهید شد.

در میان مردان آبان ماهی مردانی یافت می شودکه زندگی خودرا صرف خدمت به خدا می کنند و با فداکاری و مدیریت که چه بسا مشکلات را حل کرده و در نهایت موجب خیر و برکت می گردند.

یک شوهر آبان ماهی دارای قصد و اراده ی استوار بوده و پایبند به عقاید خود می باشد و حرف و سخنان دروغ و شایعه دیگران نمی تواند نظر او را تغییر بدهد و در تصمیماتش خللی وارد کند حتی مادر شوهر و خواهر شوهر نیز از نفوذ در او بی اثر هستند و شما مطمئن باشید که هیچ کسی نمی تواند افکار او را دگرگون کند و یا به او نظرش را تحمیل کند وی در همه جا مردی با جذبه، با اعتماد و استوار است دلیری و شجاعت و آزادی فکری، از مشخصات صور فلکی این ماه است .

مرد آبانی در مواجه با مشکلات هرگز غر نمیزند از مشکلات نمیترسد اظهار ناتوانی و گله نمیکند بلکه با شجاعت و اراده ی آهنین قدم در راه مبارزه می گذارد و مهمتر اینکه همیشه خود را پیروز میدان می داند چنین مردی بهترین سپر برای حمایت از خانواده ی خود است و در مقابل مشکلات محافظ خوبی برای خانواده اش می باشد.

او علاقمند به کشف نشده هاست و دوست دارد همیشه در حال کشف باشد به همین جهت هیچ چیز از چشمان تیز بین و جستجوگر او در امان نیست با این وجود در زندگی زناشویی پیش ما و او هیچ رازی سر به مهر و کشف شدنی باقی نخواهد ماند.

و باز هم حسادت، وقتی به این کلمه حساس می رسیم باید خیلی مواظب باشیم و به هیچ وجه کاری نکنیم که حسادت عاشقانه شوهر متولد آبانی برانگیخته شود.در رفت و آمدهای خانوادگی و دوستانه باید چنان رفتار کنید که حتی ذره ای هم احساس نکند که خدای نکرده به مرد دیگری توجه دارید چرا که حتی سوظن و شک نیز از بین برنده ی زندگی خواهد بود.

مرد آبان ماهی مردی قابل اطمینان و وفادار به خانواده است او هرگز به زنش اجازه ی مداخله در کارهایش را نمی دهد و از اینکه زنش مدام عقایدش را به او دیکته کند متنفر است.

در یک رابطه زناشویی باید حد و مرز، مرد و زن بودن مشخص گردد. مرد متولد آبان از اینکه زنی مطیع و آرام داشته باشد خوشحال است و در مقابل زنش همیشه رئوف و ملاحظه کار است و با نهایت احترام و خلوص نیت در جهت جبران خوبی های همسرش می باشد.

نقش پدری در مرد متولد آبان :

رفتار مرد آبان ماهی با بچه هایش سخت گیرانه است فرزندانش از پدرشان تصور مردی قوی و با مصمم را دارند که حتی از کوچکترین اشتباه بچه ها نمی گذرد و با وسواس بیشتری برای تربیت آنها تلاش می کند و برای اینکه راه خلاف را در پیش نگیرند برهمه ی کارهای آنها نظارت می کند فرزندان چنین پدری بدون شک جز ٔ  بهترینها خواهند بود و کمتر راه خطا خواهند رفت پدر آبان ماهی عاشق فرزندانش است و صمیمانه آنها را دوست دارد و در عین حال از لوس بار آمدن آنها جلوگیری می کند.

پدر آبان ماهی همیشه پند ها و درسهای آموزنده را به فرزندانش آموزش می دهد و فرزندان وقتی بزرگ می شوند متوجه خواهند شد که سخت گیری های پدر چقدر در تربیت آنها تاثیر بسزایی داشته است و چقدر در زندگیشان مفید بوده است.

طالع بینی زن متولد آبان :

او ممکن است به طور عادی زنی خوددار، مغرور، امر و نهی کننده و به گونه ای طعنه آمیز، سرد و بی تفاوت باشد و آن وقت ناگهان تبدیل به یک پارجه آتش و یک دیگ بخار بشود. او می تواند معصومانه ترین عشق ها و زهرآگین ترین نفرت ها را داشته باشد و بالاخره او می تواند گاه مثل کبوتر عاشق پیشه و گاه خشن و سرد مثل پولاد باشد، اما در هر حال شما یک چیز می توانید بطور حتم داشته باشید و آن این است که او به هر صورت زنی کم مایه و بی معنی و بی هوش نخواهد بود.

از عجایب طبیعت قدرت عجیب این زن در ایجاد ترس و تشویش در دل دشمنان است و به قول معروف بر پشت دشمنان او از ترس عرق سرد می نشیند و این کار را با آنچنان مهارت و تبحری انجام می دهد که بسیاری آن را حمل بر سحر و افسون می دانند. اگر شما نظر او را به خود جلب کردید، تقریبا دیگر راه فراری برایتان باقی نمی ماند و از آنجا که حس ششم این زن فوق العاده قوی است، در همان نظر اول می تواند مرد آینده زندگی خود را تشخیص بدهد و سپس به گونه ای اسرار آمیز و رویا انگیز تصمیم و نیت خود را به وی القا می کند.

در یک چنین حالتی عکس العمل شما از دو حالت خارج نخواهد بود: یا تسلیم عشق افسون می شوید و در دام محبت او اسیر خواهید شد و یا همانند موجودی زخم خورده، راه فرار در پیش می گیرید، غافل از اینکه این زخم کاری است و راهی به جایی ندارید. به این ترتیب، بهترین راه حل برای شما این است که دست و پای خود را گم نکنید و با کمال دقت مراقب گردش چرخ زندگی باشید و بفهمید که در چه جهتی حرکت می کند، او حکمت و راز و رمز زندگی را خوب میداند و به شما یاد خواهد داد. شما لااقل از یک جهت می توانید خوشحال باشید و بفهمید که در چه جهتی حرکت می کند، او حکمت و راز و رمز زندگی را خوب می داند و به شما یاد خواهد داد. شما لااقل از یک جهت می توانید خوشحال باشید و آن این است که این زن مغرور و برتر شما را قابل انتخاب شدن دانسته است. زن متولد آبان، برغم برخی صفت های مردانه ای که دارد، کسی نیست که از مشاهده ضعف در مرد چشم پوشی کند. او جستجو گر مردی است شجاع و جاه طلب که با قدرت بر وی حکومت کند و موجب افتخار او باشد، بدون اینکه مزاحمتی برای غرور و طبع بلند او فراهم بیاورد. او می خواهد که این مرد قوی تر، خوش قیافه تر از یک حد متوسط باشد. وجود یک هوش خارق العاده در این مرد، برای آنکه بتواند با فکر بلند پرواز او برابری کند، از ضروریات است و برای تکمیل کار لازم است که قدری عقاید فلسفی نیز چاشنی این هوش و درایت خود بکند.

به این ترتیب، به نفع شماست که به جای تقلا برای رهایی از بند های عشق پرجاذبه و قدرتمند او سعی کنید یاد بگیرید که چطور باید حرکات و رفتاری برتر داشته باشید و در این بازی عشق پیروز از کار در آیید. آنچه که به هنگام وقوع یک چنین حادثه ای در وهله اول، نظر شما را به خود جلب خواهد کرد، این است که می بینید اطرافیانتان شما را از انکه توایسته اید مورد توجه این زن قرار بگیرید، برتر از خود به حساب می آورند. این حالت و موقعیت را دست کم نگیرید.

از نظر روان شناسی بسیاری از مردم موفق کسانی می باشند که اطرافیان ایشان، آنها را برتر و بالاتر از خود می دانند بدون اینکه شاید واقعا قابلیت های لازم برای موفقیت های مزبور را داشته باشند. از این لحظه به بعد نظر شما در زندگی باید متوجه هدف های بالاتری باشند.

برای زن متولد آبان اندکی علاقه و اندکی نفرت مفهوم ندارد، او یا عاشق است یا دشمن و در غیر این صورت کاملا بی تفاوت و بی اعتناست. شما اگر به تمام مقدسات عالم سوگند بخورید که این همسر متولد آبان شما بوده است که به هنگام عصبانیت تمام ظرف ها راشکسته و تمام پرده ها را پاره کرده است، کسی باور نخواهد کرد، آخر چطور ممکن است زنی این چنین مغرور، مسلط به خود، خونسرد و دوست داشتنی دست به یک چنین اعمالی زده باشد. نکند نقشه ای در سر دارید و می خواهید او را به انجام کارهای نکرده متهم کنید. اما این فقط ستاره شناس ها هستند که به داغ دل شما واقف هستند و می دانند که این زن می تواند در نهایت متانت و آرامش، صحنه یک جنگ بزرگ را اداره کند.

زن متولد آبان با ترس بیگانه است و در عرصه مشکلات خود را به آب و آتش می زند و در دل طوفان به سوی هدف می شتابد و با جرأت فراوان با مخاطرات مواجه می شود و سرانجام او را می بینیم که به گونه ای شگفت انگیز بر تمام موانع پیروز شده و موقعیت برتر خود را حفظ می کند.

زنی که در هشتمین ماه سال متولد شده است، بسیار قابل اعتماد است، اما همیشه این احتمال وجود دارد که پای برتری و غرور او در میان باشد که در این صورت وضع کلی تغییر پیدا می کند. زن متولد آبان نسبت به افراد پر قدرت و شایسته و لایق شدیدا وفادار است و در مقابل به افراد ضعیف النفس و نالایق گوشه چشمی هم نمی اندازد. ارزش فراوانی که زن متولد آبان ماه برای دوستی روابط انسانی قائل می شود، استثنایی است. او دوستان خود را از بین افراد طبقات بالا و هوشمندان انتخاب می کند و سپس اشخاصی را که واجد ارزش های لازم برای دوستی با خود تشخیص می دهد، برای تمام عمر نگاه می دارد و بقیه را مانند زباله دور می ریزد. در طبیعت و ذات این زن عزمی آهنین و استقامتی بی پایان به ودیعه گذاشته شده است.

تکیه کامل به قدرت درونی موجب پیدایش برخی تغییرات فکری در وی می شود، به نحوی که ممکن است در طول حیات خویش عقاید گوناگونی پیدا کند و به راه افراط و تفریط حتی در عقاید مذهبی قدم بگذارد. یک زن متولد آبان آنچنان اعتماد به نفسی دارد که اصلا لازم نمی بیند برای زندگی از قوانین و رسوم و آداب پیروی کند. او خود را ملزم به پیروی از هیچ قانونی جز قانون اراده و میل خود نمی داند. حتی در کار عشق و عاشقی، اگر شرایط اوضاع و احوال به گونه ای باشد که اجرای ازدواج را غیر ممکن کند، او بدون اینکه کوچکترین ارزشی برای حرف مردم قائل شود و یا بدون توجهی به اعتراض دیگران با مرد محبوب خود زیر یک سقف زندگی خواهد کرد.

در یک چنین مورد غیر عادی او واقعا به مرد محبوب خود عشق می ورزد و انتقادات و بدگویی های جامعه هرگز نمیتواند این زن شجاع را از حرکت بسوی راهی که صورت فلکی برایش تعیین کرده است، باز دارد. برغم شخصیت قوی و بارزی که زن متولد آبان دارد، خواهان برتری مرد خویشتن است، به نحوی که به جای آنکه سعی کند حاکم بر وی باشد، زیرکانه تدابیری می چیند تا زمینه ای برای پیروزی او فراهم بشود. نسبت به آینده مرد محبوب خود علاقه زیادی از خود نشان می دهد. پس از ازدواج ترجیح می دهد که خانه دار بماند.(مگر اینکه شما واقعا مرد دلخواه او نباشید و مخارج منزل را چنانکه مورد نظر بوده است، تأمین نکنید و یا اینکه کار او برای اجرای برنامه مخصوصی ضرورت پیدا کند). او ممکن است در زندگی خصوصی و داخل خانه شدیدا با شما جر و بحث کند، اما در مجامع و در برابر دیگران به اندازه مادر پشتیبان شماست. او به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی اجازه نمی دهد که کسی زیانی به شما وارد بیاورد یا شما را بازیچه دست خود بکند، و کسی که بخواهد دست به چنین کاری بزند، مسلما از انتقام جویی او در امان نخواهد بود.

زن متولد آبان عاشق خانه و زندگی خویش است و منزل را همیشه در نهایت پاکی و تمیزی نگاه می دارد، به نحوی که به قول معروف از تمیزی برق می زند. غذا هم همیشه سر ساعت و سرو می شود و امور منزل پیوسته تحت کنترل هستند و اگر مشاهده کردید که جز این است، ‌بدانید که یک پیشامد ویا اشتباه شما غرور بی پایان او را جریحه دار ساخته است.

او هر دو ماه یک بار اسباب و اثاثیه یکی از اتاق ها را بیرون می ریزد زیرا سخت از بازیافتن اشیایی که در گوشه و کنار فراموش شده اند، خوشحال می شود( به این ترتیب باید سخت مراقب باشید که فلان کاغذی که بوی عطر زنانه از آن استشمام می گردد و یا مطلبی خصوصی روی آن نوشته شده است، گوشه کنار و یا توی جیب لباس کهنه شما جا نمانده باشد) او با لذت به همه چیز ظنین هست و اگر مدرکی دال بر خیانت و بی وفایی از شما پیدا کند، توفان به پا خواهد کرد.

برای مجسم کردن خشم او هیچ منظره ای گویاتر از ابر قارچی شکل ناشی از یک انفجار اتمی در آسمان نیست، با این احوال در مقابل او اصلا سعی نکنید که کنجکاوی مشابهی داشته باشد زیرا این هرگز به نتیجه نمی رسد و هر قدر هم شما در استفاده از موقعیت های مناسب زبردست باشید، باز محال است بتوانید به خواسته های قلبی او پی ببرید.

از نظر مالی اعمال زن متولد آبان به کلی غیر قابل پیش بینی است. او ممکن است سال ها تمام پول های خود را پس انداز کند و سپس ناگهان مثل کسی که از خواب بیدار شده باشد، شروع به ولخرجی و اسراف کند. در هر حال او عاشق پول است، چه آن را یک ریال یک ریال جمع کند و چه هزار تومان هزار تومان خرج کند. در مورد خرج کردن، یک اصل را هرگز از یاد نمی برد و آن حفظ شخصیت در عرصه مسائل مالی و اقتصادی است به این معنی که با وسواس مراقب است و این استعداد در او وجود دارد که هر روز ترقی بیشتری پیدا کند. زن متولد آبان عاشق قدرت است و حاضر است خیلی از منافع را فدای کسب قدرت کند.

یک دندگی و تلافی کردن یکی دیگر از خصوصیات زن متولد آبان است. اگر به او یک دروغ بگویید، او به شما دو دروغ خواهد گفت. اگر شما یک هفته با او حرف نزنید، او دو هفته مهر سکوت بر لب خواهد زد. به این ترتیب، اگر می خواهید از کار او انتقاد کنید، بهتر است آن را به عهده کس دیگری واگذار کنید، زیرا هر انتقادی موجب دو ماه قهر او می شود. او از خطاهای کوچک شما، به شرط آنکه بفهمد روی منظور خاصی در آن نبوده است، چشم پوشی می کند. این نکته را هم به خاطر داشته باشید که حس تشخیص در این زن به اندازه حس انتقام جویی او قوی است، پس می توانید مطمئن باشید که خوبی های شما را هم نیز دو برابر جبران خواهد کرد.

زنان آبان ماهی زنانی جسور، رهبر و کاملاً گوش به فرمان خودشان و خواسته هایشان هستند. چیزی که در خصوصیات اخلاقی این گروه از زنان مشهود است ویژگی رهبری آنهاست. زنان آبان ماه شاد، سرزنده و هدفمند به نظر می آیند. میدانند چه چیزی را میخواهند و یا چه چیزی را نمی خواهند. استیصال، درماندگی و ندانم کاری کمترین رفتاری است که میتوان در طول یک سال از زن آبان ماهی دید.

اگر زن متولد آبان ماهی را دیدید که در مورد مسئله ایی کمی مردد است. حتماً به او زمان بدهید تا د وباره ذهن خود را جمع کند و تمام مسائل را بازبینی کند، قطعاً تا کمترین فرصت ممکن می تواند خود را به آنچه که میخواهد نزدیک کند.

جسور بودن، احساس قدرت داشتن و داشتن اعتماد به نفس از بارز ترین خصلت زن آبان ماه است. زن آبان ماه میتواند تمام مسئولیت خود و حتی اطرافیان خود را به عهده بگیرد.

زنان متولد آبان به دنبال اهداف خود هستند اما نکته مهم اخلاقی این زنان همدلی با افرادی است که در اطرافشان قرار دارند. زنان متولد آبان ماه قطعاً باید به هدف های خود برسند اما به کسانی که توانایی دسترسی به اهدافشان را هم ندارند کمک میکنند. زیر پا نگذاشتن اخلاقیات در قبال دیگران رفتاری است که زنان متولد آبان انجام نخواهند داد. در عین تلاش برای رسیدن به خواسته های خود در چهارچوب اخلاقی به دنبال آنچه که میخواهند هستند.

امور عاطفی زن متولد آبان :

از خصوصیات زنان متولد آبان عاشق پیشگی نیست، اما اگر کسی را دوست داشته باشند قطعاً در آن احساس نمی سوزند و ترجیح می دهند عشقشان را نشان دهند و ابراز عشق خود و نشان دادن عشقشان هراسی ندارند. صراحت در بیان خواسته و علنی دانستن آنچه که دوستش دارند در زنان آبان ماه بسیار جذاب و دلنشین است. این گروه از زنان هر آنچه که هستند و هر آنچه باید باشند را با کمال میل ابراز میکنند و تمام هر آن چیزی که را هست میخواهند. بنابراین اگر نمیتوانید تمام عشقتان را به زنان آبان ماه ابراز کنید از همان ابتدای کار خود را کنار بکشید و تکلیف خود را معلوم کنید.

از آنجایی که زن آبان ماه بسیار قدرتمند و جسور است مردانی که قدرت او را نادیده بگیرند برایشان مناسب نیستند. مردهایی که درکی از جسور بودن زن آبان دارند و او را نادیده نمیگیرند و باعث رشد او میشوند بسیار مناسب هستند.

اگر عاشق زنی هستید که در این ماه به دنیا آمده باید مراقب زندگی خود باشید. منظور من از این حرف آن نیست که او موجودی خشن و فاقد ظرافت های زنانه است، درست برعکس او به قدر کافی طناز و دلفریب است با این تفاوت که ذاتا آرزوی مرد بودن را همیشه در دل خود می پروراند. یکی از خصوصیات فوق العاده و بارز این زن قدرت عجیب وی در استفاده از موقعیت است.

او به آن عده از هم جنسان خود که حالت معشوقه، زن کدبانو، مادر فداکار و امثالهم را دارند، دیده حقارت می نگرد، زیرا معتقد است که زن از لحاظ قدرت روحی چیزی کمتر مرد نیست. او قادر است که خواسته های خود را به خوبی کنترل کند، اما اگر موقعیت را مناسب دید، به خواسته های زنانه خویش نیز به زیباترین وجه ممکن جامه عمل می پوشاند. او خیلی خوب می داند که نظر یک مرد را چطور باید به خود جلب کرد و برای این کار همیشه شیوه هایی بکار می برد که مشابه آن قبلا وجود نداشته است. او تا از نتیجه روش خود کاملا مطمئن نباشد آن را بکار نمی برد و هرگز یک شیوه را دو بار مورد استفاده قرار نمی دهد.

اگر در نظر دارید توجه یک چنین زنی را به خود جلب کنید، به این نکته توجه داشته باشید که او کسی نیست که برای مدتی طولانی به دانه هایی که برایش در دام می ریزد، توجه کند. بیشتر دختران متولد این ماه مرد صفت هستند، از آن گذشته باید به شما بگویم که چشمان جذاب و پرحالت او شاید خیلی بهتر از خودتان افکار شما را بخواند، در نتیجه تقریبا این احتمال به هیچ وجه وجود ندارد که بتوانید یک نقشه پنهانی در مورد او به موقع اجرا بگذارید. یکی از آن جملات رومانتیک و عاشقانه ای را که برای هر دختری خیال انگیز است، زیر گوش او زمزمه کنید و ببینید که چطور نگاه نافذ و سرد خود را به شما می اندازد و چطور به شما می فهماند که فکرتان را خوانده است. به قول یکی از روانشناسان معروف، زن متولد آبان یک دستگاه کامل فکر خوانی است، به این ترتیب فقط مطالبی را عنوان کنید که صادقانه به آنها اعتقاد دارید، در غیر این صورت او حرکات و گفتار شما را نوعی توهین به خود تلقی خواهد کرد. به شما توصیه می شود که هر کار می کنید بکنید اما به او توهین نکنید. او در مقابل توهین و تحقیر عکس العمل از خود نشان می دهد. از کسانی که ندانسته به او توهین کرده اند، بپرسید تا بدانید که شدت عکس العمل او در مقابل توهین آنها چه بوده است. همین قدر می توان گفت که او می تواند حس انتقام جویی شدید خود را در ورای یک لبخند و یک خونسردی ذاتی و ظاهری پنهان نگاه دارد.

اگر روزی توانستید مورد توجه یک زن متولد آبان قرار بگیرید و در حریم عشق و زناشویی روابط نزدیک و صمیمانه ای با او برقرار کنید، می توانید تصور کنید که از بسیاری جهات یک مرد منحصر به فرد هستید، کما اینکه باید مطمئن باشید که عشق او به هیچ صورت شباهتی به عشق های دیگری که احتمالا در زندگی شما وجود داشته اند، ندارد. پس از شعله ور شدن آتش یک چنین عشقی، شما مهمترین هدف زندگی او خواهیدشد.

اگر او تمام و کمال تحت تأثیر سیاره پلوتو، که سیاره خاص ماه آبان است باشد، قطعا نسبت به شما وفادار است و حداکثر سعی ممکن را به عمل می آورد تا موجبات رضایت خاطر شما را فراهم کند و اگر شما از زمره کسانی که قوی الاراده و توانا و رام نشدنی باشید، او از حربه برنده صبر و تحمل برای خنثی کردن مقاومت شما استفاده خواهد کرد.

لابد دو کلمه صبر و تحمل نظر شما را به خود جلب کرد، حق دارید، بسیاری از مردان شایعات زیادی درباره صبر بی پایان زن متولد آبان شنیده اند و باید در اینجا گفت که این شایعات حقیقت دارند.

نهاد این زن سرشار از یک صبر ایوبی است اما به علت تسلط بر نفس خیلی خوب می تواند این حس خود را نیز مثل احساسات دیگر خویش تحت کنترل بگیرید و تنها در یک مورد است که او نه می تواند و نه می خواهد که از این صبر استفاده کند و آن هم موقعی است که پای عشق در میان باشد.

نقش مادری در زن متولد آبان :

رفتار مادرانه او با کودکان به ظاهر سرد است و بچه ها پیش خود فکر می کنند که مادر چندان به آنها علاقه مند نمی باشد. اما کودکان در جوار او خود را در پناه یک نیروی قوی احساس خواهند کرد.

مادر متولد آبان اجازه نمی دهد استعداد بچه هایش بیهوده ازبین برود. او ممکن است هر روز ساعت ها وقت خود را صرف مشخص کردن هدفهای عالی کودکان خویش نماید و در رساندن ایشان به این اهداف از هیچ نوع کمک و مساعدتی فروگذار نمی کند.

بچه ها به هنگام مواجه شدن با مسائل و مشکلات زندگی، او را رهبر و مشاور قدرتمندی می یابند زیرا وقوف او بر اسرار طبیعت انسانی به وی امکان می دهد یک مشاور خوبی باشد. این زن به کودکان خود می آموزد تا با شجاعت با موانع و مشکلات روبر بشوند. گذشت و چشم پوشی فراوان او از خلافکاری بچه هایش اگر توسط پدر جبران نشود، می تواند نتایج سویی در بر داشته باشد.

 او نسبت به کسانی که تهدیدی برای آزادی و شادی بچه های خود باشند، بسیار بی رحم و انتقامجو است و متأسفانه این امر شامل حال شوهر او یا همان پدر بچه نیز می گردد. اگر سخت گیری های شما نسبت به کودکانتان بیش از حدی باشد که او آن را قابل قبول می داند، بی رودربایستی توی روی شما می ایستد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *