مقالات

هدیه سازمانی و هدایای سازمانی برای کارمندان و کارکنان

خرید هدیه سازمانی برای کارمندان و کارکنان

بسیار از صاحبان کسب و کارها همواره به دنبال این هستند که برای مشتریان و یا صاحبان کسب و کارهای دیگر اقدام به خرید هدیه سازمانی کنند؛ اما واقعیت این است که خرید هدیه خاص برای کارمندان و کارکنان یک شرکت می‌تواند تاثیر زیادی روی اشتیاق و عملکرد آن‌ها داشته باشد. به همین خاطر توصیه ما این است که برای خرید هدایای سازمانی به کارمندان و کارکنان خودتان نیز توجه داشته باشید. اگر نمی‌دانید که چه هدیه‌ای را برای کارمندان و کارکنان خودتان تهیه کنید، با ما همراه باشید تا نکات مهمی را برای خرید هدیه برای کارمندان به شما ارائه کنیم.

هدیه سازمانی با متریال ورق طلای 24 عیار

اگر میخواهید یک هدیه سازمانی با ارزش و بسیار زیبا و کاربر پسند را خریداری کنید انتخاب یک هدیه که ساخته شده با ورق طلای 24 عیار است گزینه ایده آلی محسوب می‌شود. همه ما آشنایی کافی با عناصر طلا داریم. خصوصا آنهایی که از یک عیار بالا برخوردار هستند. در عصر حاضر هنرمندان و گروه های تولیدی مختلف سعی می‌کنند محصولات دکوری گوناگون را با این ورق‌ها تولید کنند. درنتیجه مخاطبان هم هیجان بیشتری برای استفاده از آن خواهند داشت و هم اینکه سعی میکنند آنها را اگر به عنوان یک المان دکوری باشند در بهترین نقطه خانه یا محل کار قرار دهند.

ورق هایی که از جنس طلا هستند با یک ضخامت کنترل شده مورد استفاده قرار می‌گیرند. بنابراین شما نباید نگران افزایش قیمت محصولات باشید. چرا که طراحان در حوزه ساخت علاوه بر مدنظر قرار دادن کیفیت و همچنین المان های ظاهری در تلاش هستند تا قیمت محصول را نیز در یک رنج محدود و مقرون به صرفه نگه دارند.

برای ساخت انواع تابلوی طلا دقیقا از همین ورق‌ها استفاده می‌شود. این تابلوها نیز می‌توانند به عنوان یک هدیه سازمانی یا حتی هدیه شرکتی انتخاب شوند. اقلام و کالاهای گوناگونی وجود دارند که هرکدام بنا به مناسبت های مختلف در مجموعه های اداری و سازمانی امکان هدیه دادن دارند.

تنوع بالای محصولات که در گروه انواع هدیه سازمانی هستند

برای طراحی و ساخت انواع هدیه سازمانی سعی می‌شود از یک محصول منحصر بفرد چندین طرح و مدل تولید شود. این موضوع منجر به آن خواهد شد تا کاربران با سلیقه های مختلف بتوانند بر اساس نیاز خود به انتخاب آنها بپردازند. به عنوان مثال در مورد انواع تابلوی ورق طلای 24 عیار این طرح‌ها به خوبی قابل مشاهده میباشند.

بطوری که شما میتوانید در گروه تابلوها نمونه هایی همچون تابلو شعر، تابلوی طبیعت، تابلو مذهبی، تابلو عارفانه ، تابلو ایرانی باستانی ، تابلو مناسبتی و غیره را ببینید. هر کدام از این‌ها میتوانند به عنوان یک گیفت سازمانی انتخاب شوند. هم ابعاد مناسبی دارند و هم اینکه به جهت تنوع طرح و مدل مورد پسند افراد قرار خواهند گرفت.

البته محصولات دکوراتیو دیگری نیز وجود دارند که معمولا با نام هایی همچون کتاب های نفیس شناخته می‌شوند. لذا اگر در یک مجموعه سازمانی مشغول فعالیت و کار هستید این کالاها نیز ایده جالبی برای هدیه دادن به کارمندان حتی مدیران خواهند بود. طرح رویه آن‌ها کاملا از ورق طلا می‌باشد و باعث افزایش ارزش آن خواهد شد.

خودکار VIP

تاثیر تبلیغاتی بالا در ارائه هدایای سازمانی

بسیاری از سازمان‌ها، ارگان های خصوصی و دولتی، شرکتها و مجموعه های تجاری که در حال خدمات رسانی به مشتریان هستند سعی می‌کنند برای پیشبرد اهداف کاری از یکسری تکنیک های تبلیغاتی نیز استفاده کنند. زمانی که شما مجموعه ای از هدایا را به شرکای تجاری خود، کارکنان و همچنین مشتریان در نظر میگیرید قطعآ یک اقدام هوشمندانه و تاثیرگذاری را مبنی بر گسترش حوزه کاری خود انجام دادید.

 اگرچه این هدایا بیشتر برای تشکر و قدردانی در مناسبت های گوناگون استفاده می‌شود اما میتواند آن دید و نگرش مخاطبانی که از خدمات شما استفاده می‌کنند را تغییر دهد. بنابراین یک راه حل اساسی برای افزایش اشتیاق همکاری در مشتریان، کارکنان و غیره می‌باشد. از طرفی در فرآیند سفارش سازی هدایای سازمانی حتی میتوان از آرم و لوگو یا نام شرکت شما نیز استفاده کرد. بنابراین آن شدت تاثیر تبلیغاتی که مدیران شرکت‌ها انتظار دارند به خوبی ایجاد خواهد شد.

 شما نباید نگران طراحی لوگو یا آرم مجموعه خود باشید زیرا هنرمندانی که مسئولیت ساخت این محصولات را بر عهده دارند به دلیل تجربه کاری بالا میتوانند تا حدی آن طرحی که شما احتیاج دارید را روی هدیه سازمانی پیاده سازی کنند.

هر شرکت یا سازمانی ترفندها و تکنیک‌های مختلف و متعددی را برای پیشرفت باید به کار بگیرد و از آنها استفاده صحیح کند. اگرچه دادن هدیه معمولاً اهداف صرفاً کاری ندارد و بیشتر برای ایجاد صمیمیت بین افراد رد و بدل می‌شود. اما بخشی از آن نیز می‌تواند چنین ویژگی مهمی را داشته باشد. به همین دلیل است که غالبا آنها را به عنوان هدایای سازمانی، کاری یا شرکتی می‌شناسند. پس زمانی که می‌گوییم این هدایا جنبه تبلیغاتی دارند منظورمان این نیست که آن نیت پاک و مناسب هدیه دادن از بین برود و باعث شود که افراد فقط برای کار این محصولات را به یکدیگر هدیه دهند. بلکه برعکس مدیران شرکت‌ها علاقه زیادی به کارکنان، پرسنل و دیگر همکاران تجاری خود دارند و می‌خواهند این هدایا برای تشکر و قدردانی و یادبود باشد.

ارائه انواع ست هدیه سازمانی

در اغلب موارد هدایای سازمانی ممکن است بصورت جزئی یا یک محصول تنها ارائه شود. اما برخی از مدیران به جهت اهمیتی که به مجموعه کاری خود میدهند سعی میکنند حتی یک ست هدیه سازمانی را نیز به مخاطبین خود که در گروه کارکنان و پرسنل و مشتریان و همکاران هستند ارائه دهند.

 غالبا ست های هدیه یک طرح یکسانی را دارند و شامل چندین محصول مختلف هستند. این ست‌ها طبیعتا از لحاظ قیمتی تفاوت چشمگیری با دیگر محصولات جزئی دارند و برای مراسم های خاص در یک محیط کاری بسیار ایده آل می‌باشند. شما میتوانید از انواع اکسسوری‌ها که هم ابعاد و سایز کوچک دارند و هم اینکه از متریال طلا در ساخت آنها استفاده شده است بهره ببرید. البته این محصولات نه تنها به عنوان هدایای سازمانی تلقی می‌شوند بلکه برای سایر مناسبتها مانند جشن تولد در روزهایی که افراد در آن دورهمی کوچک برگزار می‌کنند قابل ارائه هستند.

ساختار کاربردی و دکوری بودن انواع هدایای ساخته شده با ورق طلا

محصولاتی که به عنوان هدایای سازمانی در نظر گرفته می‌شوند هم جنبه دکوری و هم جنبه کاربردی دارند. یعنی افراد آن را به عنوان یک وسیله شخصی در طول روز استفاده میکنند. این اقلام می‌تواند یک جاسوییچی ساده یا خودکار طلا باشد. همه این‌ها جزو وسایل ضروری هر فرد محسوب می‌شود و به عنوان یک هدیه لاکچری برای آقایان و بانوان هستند.

اما کالاهای دیگری وجود دارند که بیشتر جنبه دکوری دارند یعنی شما آنها را با خود همراه ندارید بلکه ممکن است آن را در فضای اتاق خود یا محل کار نصب کنید و از زیبایی آن لذت ببرید. هر دوی آنها برای ما با ارزش هستند و براساس ویژگی که دارند مورد استفاده قرار میگیرند. محصولات دکوری شامل انواع تابلو طلا و دیگر کالاهای دکوراتیو و تندیس‌ها هستند. پس در زمان خرید باید موارد کاربردی و دکوری بودن محصولات در نظر گرفته شود تا یک انتخاب موفقیت آمیزی داشته باشیم.

هدیه سازمانی برای کارمندان و کارکنان

تولید هدایای خلاقانه سازمانی

در حال حاضر محصولاتی که با استفاده از ورق طلای 24 عیار ساخته می‌شوند و به عنوان یک کالای دکوری هستند جزو هدایای خلاقانه یا مبتکرانه محسوب می‌شوند. شاید در گذشته چندان با این گونه کالاها مواجه نشده باشید. اما به واسطه ایده پردازیهای زیبایی که هنرمندان این حوزه داشتند توانستند هدایایی را طراحی و تولید کنند که چندان در گذشته وجود نداشته. همین عاملی خواهد بود تا کاربران امروزی هیجان بالایی برای خرید داشته باشند.

محصولات گوناگونی با ورق طلا قابل ساخت هستند. در مورد همین تابلوهای طلا که توضیح داده شد شما میتوانید در بستر اصلی تابلو عبارت‌ها و اشکال مختلفی را ببینید که با ظرافت و دقت بالا ساخته شدند. ورق های طلا به جهت ساختار به نسبت نرم که در قیاس با سایر فلزات دارند از شکل پذیری خوبی برخوردار هستند. بنابراین یک فرصت ویژه خواهد بود تا هنرمندان و طراحان بتوانند با این عنصر ارزشمند هر نوع طرح هندسی را در قالب تابلو پیاده سازی کنند.

هدیه سازمانی لوکس و لاکچری

زمانی که از متریال طلا برای ساخت یک هدیه سازمانی یا هدایای تبلیغاتی سازمانی استفاده می‌شود تفاوتی ندارد که محصول مورد نظر چه شکل و طرح کلی را دارد. همین که از چنین عنصری با ارزشی در ساخت آن به کار گرفته می‌شود می‌تواند شرایط لازم برای تبدیل کردن محصول به کالای لوکس یا لاکچری را فراهم کند.

پس بدون تردید و به جهت مقرون به صرفه بودن قیمت این محصولات میتوانید چندین کالا را به صورت همزمان برای شرکت یا سازمان خود خریداری کنید. با هدیه دادن آن به کارمندان و پرسنل و مدیران خاطره به یاد ماندنی و خوبی را ایجاد کنید. بنابراین افرادی که به دنبال یک هدیه سازمانی لوکس هستند زمان و هزینه خود را صرف پیدا کردن و خرید دیگر کالاها نکنند چرا که این محصولات انتخاب ایده آلی هستند.

طراحی هدایای سازمانی خاص برای زمینه های کاری گوناگون

اقلام دکوری ساخته شده با ورق های طلا محدودیتی برای استفاده در سازمانها و حوزه های کاری گوناگون ندارند. به عنوان مثال اگر در یک مجموعه خدمات رسان مانند بانک فعالیت میکنید باز هم این هدایا گزینه ایده آلی هستند. دادن یک تابلوی طلا به عنوان هدیه ای مناسب کارمند بانک هم وجهه رسمی دارد و هم اینکه پرسنل این هدایا را با رضایت خاطر می‌پذیرند. در مورد دیگر ادارات، سازمان‌ها و مجموعه های کاری که دربرگیرنده یک آفیس هستند نیز میتوان این محصولات استفاده کرد.

ساخت سفارشی انواع هدایا

اگر به هر دلیلی میخواهید اقلام دکوری با طرح خاص و مدنظر خود داشته باشید پیشنهاد میکنیم سفارشی سازی را برای ساخت در پیش بگیرید. خوشبختانه گروه های تولیدی این فرصت را برای دوستداران این هدایای ارزشمند فراهم کردند تا اگر قصد دارید یک شکل با طرح خاص را در هدایای خود داشته باشند این امکان وجود داشته باشد.

مراحل سفارش سازی این هدایا دقیقا براساس درخواست شما میباشد. به همین دلیل آن مقدار ظرافت ظاهری که در نتیجه کار اعمال خواهد شد به خوبی قابل رویت است. البته کاملا طبیعی است که هدایای سفارشی که از عناصر طلا ساخته شده اند با نمونه های از پیش طراحی شده متفاوت باشند. اما قطعا ارزش واقعی آن را دارد که یک محصول دکوری سفارشی داشته باشید.

تولید هدایای خلاقانه سازمانی

فروش آنلاین هدایای رسمی

هدایای سازمانی در گروه یک هدیه رسمی قرار دارند. این کالاها در حال حاضر در یک بستر آنلاین به فروش میرسند. شما میتوانید متنوع ترین هدایا را در نمونه های مختلف در همین فروشگاه ببینید. برای انتخاب نمونه مناسب تنها کافی است از میان ده‌ها مدل و همچنین انجام مقایسه به انتخاب طرح دلخواه بپردازید. از آنجایی که این برند محبوب به عنوان تولید کننده مشغول فعالیت است همواره در تلاش است تا با عرضه مستقیم و بدون واسطه باعث کاهش قیمت محصولات خود شود.

برای چه مناسبتی اقدام به خرید هدیه سازمانی برای کارمندان کنیم؟

خرید هدیه سازمانی برای کارمندان، می‌تواند مزایای زیادی را به همراه داشته باشد. هدایای که با داشتن زیبایی منحصر به فرد می‌توانند کارمندان را خوشحال و با انگیزه‌تر کنند؛ اما شاید برای شما این سوال مهم مطرح شود که بهترین مناسبت برای هدیه دادن به کارمندان چیست؟ واقعیت این است که هر مناسبتی برای خودش می‌تواند برای کارمندان شما مهم باشد؛ اما اگر ایده خاصی در رابطه با این موضوع ندارید با ما همراه باشید تا شما را با بهترین مناسبت‌ها برای خرید هدیه سازمانی آشنا کنیم.

 • تولد

دادن یک هدیه به کارمندان در روز تولد آن‌ها، می‌تواند نشان‌دهنده این باشد که از کارمندان راضی هستید و به وجود آن‌ها افتخار می‌کنید. پس اگر دوست دارید که یک هدیه سازمانی خوب برای کارمندان بگیرید و آن را در بهترین مناسبت به آن‌ها بدهید، ما به شما مناسب تولد را پیشنهاد می‌کنیم. تابلو نماد تولد، می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌ها برای هدیه دادن در روز تولد کارمندان باشد.

 • عید نوروز

عید نوروز برای ما ایرانیان بسیار محبوب است. اگر می‌خواهید یک هدیه سازمانی خوب برای کارمندان بخرید و به همه کارمندان به صورت یکجا هدیه بدهید، عید نوروز یکی از بهترین مناسبت‌ها است. به طور مثال، می‌توانید تابلو شعر اختصاصی برای عید نوروز سفارش دهید و به کارمندان خودتان تقدیم کنید. مطمئن باشید که آن‌ها از گرفتن چنین هدایایی خوشحال می‌شوند. تابلو طبیعت نیز می‌تواند یکی از بهترین تابلوها برای عید نوروز باشد؛ چون از زیبایی طبیعت در بهار ایده گرفته است.

 • شب یلدا

شب یلدا یکی از شب‌های مهم برای ما است که می‌توانید برای خرید هدیه سازمانی آن را انتخاب کنید. یک تابلو شعر مرتبط با یلدا، می‌تواند بهترین هدیه برای این زمان باشد. به دلیل اینکه اکثر هدایای سازمانی در این شب رد و بدل می‌شوند، شب یلدا می‌تواند یکی از بهترین مناسبت‌ها برای خرید هدیه سازمانی باشد.

 • ازدواج کارمندان

اگر کارکنان شما به تازگی ازدواج کرده‌اند، بهتر است که برای تبریک گفتن به آن‌ها یک هدیه سازمانی به آن‌ها تقدیم کنید. تابلو عاشقانه می‌تواند کارمندان شما را خوشحال کند. فقط کافیست که آن‌ها متوجه شوند برای خوشحالی آن‌ها احترام قائل هستید. پس اگر کارمندان شما به تازگی ازدواج کرده‌اند، برای آن‌ها یک هدیه مناسب بخرید و آن‌ها را خوشحال کنید.

 • بارداری

در کشورهای خارجی بسیاری از صاحبان شرکت‌ها و کسب و کارها به محض اینکه یکی از کارمندان باردار می‌شوند، به آن‌ها هدیه و ابراز خوشحالی خود را نشان می‌دهند. شما نیز می‌توانید این مناسبت را برای خرید هدیه سازمانی برای کارمندان انتخاب کنید. می‌توانید یک تابلو عارفانه در مورد مادر برای کارمند خودتان تهیه کنید یا هر چیزی که به نظر شما می‌تواند فرد مقابل شما را خوشحال کند، به آن‌ها تقدیم کنید.

برای چه مناسبتی اقدام به خرید هدیه سازمانی برای کارمندان کنیم؟

مزایای خرید هدیه برای کارمندان و کارکنان شرکت

چه باور کنید چه نکنید، این کارمندان شما هستند که کارهای شرکت را انجام می‌دهند و اگر آن‌ها یک روز کار شرکت را به درستی انجام ندهند، مشکلات زیادی در کسب و کار شما به وجود خواهد آمد. بنابراین، هر چقدر بیشتر به کارمندان خودتان اهمیت بدهید، آن‌ها نیز بیشتر به کار خود در شرکت شما اهمیت می‌دهند. این راز موفقیت در کسب و کارهای متنوع است.

خرید هدیه برای کارمندان و کارکنان شرکت، می‌تواند یک روش برای قدردانی از کارمندان باشد. کارمندانی که هر روز برای شرکت شما تلاش می‌کنند، می‌توانند با گرفتن یک هدیه خاص مانند تابلو عارفانه بسیار خوشحال شوند و انگیزه بیشتری برای انجام کارهای دیگر داشته باشند. برعکس اگر به کارکنان خودتان توجه نکنید، آن‌ها هر روز بی انگیزه‌تر از روز قبل سر کار می‌آیند و دیگر نمی‌توانند به خوبی از پس کارهای شرکت بر بیایند. بنابراین، مزایای خرید هدیه سازمانی برای کارمندان را می‌توان به موارد زیر خلاصه کرد.

 • افزایش رضایت کارکنان از کار
 • افزایش کیفیت کار کارکنان و کارمندان شرکت
 • ایجاد صمیمیت میان کارفرما و کارکنان
 • افزایش رغبت کارکنان برای انجام فعالیت در شرکت
 • دلسوزی بیشتر کارکنان برای رشد کسب و کار
 • شکل گرفتن روحیه همکاری میان هر یک از اعضا

چقدر برای خرید هدیه کارمندان هزینه کنیم؟  می‌دانیم که بودجه و هزینه خرید هدیه سازمانی برای کارمندان باید با هم همخوانی داشته باشد. این روزها به سراغ هر محصولی بروید، ممکن است از قیمت آن متعجب شوید. به خصوص اینکه در بازار ثبات قیمت زیادی برای محصولات مختلف وجود ندارد؛ اما به هر حال عوامل زیادی می‌توانند روی هزینه خرید هدیه برای کارمندان تاثیرگذار باشند. پس دست شما برای خرید هر یک از انواع هدایا برای کارمندان باز است و می‌توانید مطابق با سلیقه شخصی خودتان پیش بروید.

نکته‌ای که باید به آن اشاره کنیم، این است که یک هدیه خوب برای کارمندان باید ارزشمند باشد. با خرید هدایای بدون ارزش و تکراری مانند خودکار، سررسید و … احساس خوبی به کارمندان خودتان نمی‌دهید. پس چه بهتر که کمی هزینه خودتان را افزایش دهید و اقدام به خرید تابلو مذهبی یا انواع تابلو شعر از گروه هنری دانژه به عنوان یک هدیه خاص برای کارمندان کنید.

خرید هدیه سازمانی منحصر به فرد از گروه هنری دانژه

خرید هدیه سازمانی منحصر به فرد از گروه هنری دانژه

اگر کارمندان شما از گرفتن هدایای تکراری خسته شده‌اند و شما نیز می‌خواهید هدایای جدید و متنوع به آن‌ها بدهید، کافیست که محصولات موجود در گروه هنری دانژه را بررسی کنید. تابلو ورق طلای 24 عیار، یکی از بهترین محصولاتی است که می‌توانید به عنوان هدیه سازمانی برای کارمندان بخرید؛ چون هم ارزش بالایی دارد هم می‌تواند احساس ارزشمندی به کارمندان بدهد. در صورتی که نیاز به مشاهده سایر محصولات برای هدیه به کارمندان را دارید، می‌توانید محصولات مختلف این سایت را با دقت بررسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *