مقالات

دریم کچر نماد چیست؟ + دلیل استفاده از دریم کچر در طلا

دریم کچر نماد چیست؟ + دلیل استفاده از دریم کچر در طلا

اگر به جواهرات و طلاهای مختلف نگاه کنید، حتما متوجه شده‌اید که هر کدام دارای نماد خاصی هستند. دریم کچر یکی از بهترین نمادها در صنعت جواهرسازی است که توانسته محبوبیت بسیار زیادی در میان مردم پیدا کند. انواع گردنبند، گوشواره، انگشتر و النگو دریم کچر تولید شده‌اند که هر کدام می‌توانند علاوه بر زیبایی، فواید زیادی را نیز به همراه داشته باشند. اگر می‌خواهید بدانید دریم کچر نماد چیست و چرا آن را روی زیورآلات طلا مورد استفاده قرار می‌دهند، با ما همراه باشید.

دریم کچر نماد چیست؟

نماد دریم کچر (Dream Catcher) افسانه‌ای دور و دراز در میان بومیان آمریکا دارد. در حال حاضر این نماد به عنوان یک نماد خاص برای ساخت تابلو ورق طلا و سایر زیورآلات مورد استفاده قرار می‌گیرد. دریم کچر در واقع یک نمادی است که می‌تواند کابوس‌ها و افکار منفی را به خود جذب کند. علاوه بر آن مشخص شده که این نماد می‌تواند انرژی‌های منفی را دفع کند و باعث افزایش آرامش ذهن افراد گردد.

در گذشته نماد دریم کچر نماد کسی بوده است که آرزوی محافظت بیشتری نسبت به یک نفر دارد. به همین خاطر این نماد را نیز به عنوان یکی از بهترین نمادها برای عشق و عاشقی نیز می‌شناسند. به طوری که اگر افراد از این نماد استفاده می‌کنند، عشق ساده و جذابی خواهند داشت.

دلیل استفاده از نماد دریم کچر در جواهرات و زیورآلات

اینکه چه چیزی پشت استفاده از دریم کچر در جواهرات و زیورآلات بسیار ساده است. در سال‌های اخیر بسیاری از خانم‌ها و آقایان ترجیح می‌دهند که از زیورآلاتی استفاده کنند که دارای یک نماد معنی دار هستند. به طور مثال ست زنانه دریم کچر یکی از بهترین زیورآلات زنانه است.

به عقیده مردم و افسانه‌های موجود دریم کچر می‌تواند برای رفع بد شانسی، کابوس‌های بد و آرامش ذهن مورد استفاده قرار گیرد. در واقع همه افسانه‌ها به یک هدف واحد برای استفاده از دریم کچر می‌رسند که نشان می‌دهد این نماد می‌تواند برای رفع بد شانسی و از بین بردن انرژی‌های منفی مورد استفاده قرار گیرد.

این دلایل و تاثیرات این نماد باعث شده تا بتوان این نماد را برای ساخت انواع جواهرات و زیورآلات نقره و طلا مورد استفاده قرار داد. بانوان و آقایان می‌توانند برای خوش شانسی بیشتر و از بین بردن انرژی‌های منفی، این زیورآلات را مانند گوشواره دریم کچر خریداری کنند و علاوه بر تکمیل استایل زیبای خودشان، به آرامش ذهنی بیشتری نیز برسند.

فواید نماد دریم کچر

فواید نماد دریم کچر

اگر به دنبال خرید دستبند دریم کچر هستید، باید بدانید که این دستبند می‌تواند فواید زیادی را به همراه داشته باشد. البته معمولا این نمادها زمانی فواید خود را نشان می‌دهند که توسط افراد معتقد به این نمادها مورد استفاده قرار گیرند. بنابراین، این نماد جذاب که تداعی تار و پودهای زندگی است می‌تواند تاثیر زیادی روی انسان‌ها داشته باشد که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

  • افزایش احساس آرامش: یکی از فواید این نماد برای مردم افزایش احساس آرامش است. در واقع این نماد می‌تواند باعث تمرکز ذهن و افزایش احساس آرامش در افراد شود.
  • افزایش اعتماد به نفس و رضایت از خود: نماد دریم کچر با رفع انرژی‌های منفی که می‌توانند شما را ناامید کنند، باعث افزایش اعتماد به نفس و رضایت از خود می‌شود.
  • قابلیت ساخت با تنوع بالا: این نماد می‌تواند در طرح‌ها و مدل‌های مختلفی ساخته شود و این موضوع انعطاف پذیری در ساخت جواهرات، وسایل دکوری و تزئینی را با نماد دریم کچر افزایش می‌دهد.
  • افزایش انرژی مثبت: اگر تابلو دریم کچر را در دکوراسیون داخلی خود قرار دهید، شاهد تغییرات زیادی در روحیه و زندگی خودتان خواهید بود. چرا که به عقیده بسیاری  از افراد این نماد افزایش دهنده انرژی مثبت است.

آیا نماد Dream Catcher به معنی عشق است؟

هر نمادی می‌تواند مفهوم‌های مختلفی داشته باشد. یکی از این نمادها که اتفاقا توجه بسیار زیادی به آن می‌شود، نماد دریم کچر است. این نماد نشان می‌دهد که یک فرد به یک فرد دیگر اهمیت بسیار زیادی می‌دهد و برای محافظت از او تمام تلاش خود را می‌کند.

بنابراین، نماد دریم کچر که در انواع انگشتر دریم کچر، گوشواره و … مورد استفاده قرار می‌گیرد می‌تواند مفهومی برای عشق نیز داشته باشد. به طوری که اگر این نماد را به یک فرد مهم زندگی خودتان هدیه دهید، قطعا او را خوشحال خواهید کرد و به او می‌فهمانید که چقدر او را دوست دارید.

آیا می‌توان زیورآلات با نماد دریم کچر را دور انداخت؟

آیا می‌توان زیورآلات با نماد دریم کچر را دور انداخت؟

برخی از افراد بر این عقیده هستند که تابلو دریم کچر و یا سایر لوازمی که با این نماد ساخته شده‌اند، کابوس و امواج منفی را به خودشان جذب می‌کنند. این دسته از افراد تصور می‌کنند که در صورت دور انداختن زیورآلات دریم کچر ممکن است شاهد بازگشتن این کابوس‌ها و افکار منفی باشید.

به همین خاطر توصیه می‌شود که اولا زیورآلاتی را خریداری کنید که نیازی به دور انداختن آن نداشته باشید. به طور مثال، گردنبند دریم کچر ساخته شده با طلا یا ورق طلا، آنقدر ارزشمند هست که نخواهید آن را دور بیندازید. با این حال اگر روزی نیاز به دور انداختن زیورآلات با این نماد را داشتید، بهتر است که این کار را محترمانه انجام دهید.

خرید انواع جواهرات دریم کچر از گروه هنری دانژه

خرید انواع جواهرات دریم کچر از گروه هنری دانژه

با وجود فواید استفاده از نماد دریم کچر، می‌توانید زیورآلات ساخته شده با این نماد و یا تابلوهایی که دارای این نماد جذاب هستند را انتخاب کنید و برای کاهش کابوس‌ها و افزایش انرژی مثبت از آن‌ها استفاده نمایید. اگرچه تنوع بالایی از دریم کچر طلا وجود دارد، ولی باید بدانید که این جواهرات دارای قیمت بالایی هستند و شاید بهتر باشد که برای کاهش هزینه‌های خودتان به سراغ زیورآلات ورق طلا بروید.

گروه هنری دانژه با خلاقیت و دانش در زمینه ساخت انواع زیورآلات با نمادهای مختلف به شما امکان خرید انواع زیورآلات دریم کچر مانند گوشواره، دستبند، النگو و انگشتر دریم کچر را به شما می‌دهد. می‌توانید مدل‌های موجود در سایت را بررسی کنید و حتی در صورتی که ایده خاصی برای طراحی زیورآلات دارید، سفارش خودتان را در سایت دانژه ثبت کنید تا زیورآلات دریم کچر طلا مطابق با نظر شما ساخته شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *