مقالات

بهترین مزیت استفاده از ورق طلا در وسایل تزیینی و دکوری

ورق طلا

طلا در مقایسه با فلزات دیگر از خاصیت ورقه و مفتول شدن بیشتری برخوردار است.طلا را می‌توان بصورت ورقه ای به ضخامت یكصدهزارم میلیمتر نازك كرد یا مفتولی از آن ساخت كه كه هر متر 0.0005 گرم وزن داشته باشد یا به عبارت دیگر می توان آن را به ورق طلا هایی تبدیل کرد که یک بسته 10000 تایی از آن می تواند تنها یک میلی متر ضخامت داشته باشد.

ورق طلا می تواند در ساختمان، تابلو های نقاشی، مصارف خوراکی، بهداشتی و … استفاده شود . برای مثال نوعی از آن که به نام gold leaf نیز شناخته می شود و به حالت بسیار نرم و منعطف و گاها پودری وجود دارد که در طلا کوبی بر روی تابلو های نقاشی، بر روی کاغذهای دیواری، ظروف، مبل و … کاربرد دارد.

نوع دیگری از ورق طلا وجود دارد که در که در واقع ورق هایی با متریال پایه طلا می باشند که از جنس طلا نبوده و به دلیل داشتن رنگ و براقیت و جلای ظاهری که مانند طلا دارند به این نام شناخته میشوند. این نمونه از ورق از لحاظ قیمیت بسیار مناسب و مقرون به صرفه بوده و در صنعت های مختلف به جای اب طلا و یا حتی رنگ های طلایی مورد استفده قرار میگیرد و نمای همانند طلا ایجاد می کند.

اما آنچه در دانژه استفاده می شود

نوع دیگری از ورق طلا وجود دارد که تولید آن بسیار محدود و کمیاب است. این ورق ها در واقع روکشی از طلای 24 عیار بر روی پلیمر است. این ورق طلا با پایه ی پلیمر دارای استقامت بیشتری است و می توان از آن برای تولید تابلو ها، زیورآلات و… به صورت برجسته و خارج از حالت طلاکوبی استفاده کرد.

تمامی محصولات درست شده از این ورق های طلا دارای ماهیت طلا (تایید آزمایشگاهی) می باشند و ماندگاری بالایی دارند علاوه برآن به دلیل وزن کم قیمت آن ها بسیار مناسب است.

این ورق ها با دستگاه های خاص به طرح های مورد نظر برش داده می شود و پس از آن توسط هنرمندان گروه هنری دانژه به صورت تابلو، زیورآلات، تندیس و … با کیفیت های بالا تولید شده و با قیمت های مناسب به فروش می رسد.

گروه هنری دانژه بهترین مبتکر ساخت محصولات زینتی با ورق طلا

گروه هنری دانژه توانسته است با ایده پردازی و طرح های مبتکرانه به بهترین نحو از ورق طلا برای ساخت انواع زیورآلات، تابلو طلا، اکسسوری‌ها، تندیس‌ها و دیگر محصولات دکوراتیو استفاده کند. لذا افرادی که به دلیل بالا بودن قیمت طلا در بازار قادر به خرید زیورآلات نیستند میتوانند با انتخاب این محصولات نه تنها بهترین استفاده را داشته باشند بلکه پایین ترین قیمت و هزینه را پرداخت خواهند کرد. شما میتوانید در همین وبسایت طیف گسترده ای از انواع محصولات را در مدل های گوناگون ببینید و به صورت اینترنتی خرید کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *